O nas

Europell Group sp. z o.o - skórą meblową zajmujemy się od 2009 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze producentów mebli tapicerowanych.
Oferujemy dostawy naturalnych skór meblowych, doradztwo i serwis posprzedażny w ww. zakresie.

Surowiec na nasze skóry pozyskujemy z najlepszych i największych na świecie źródeł europejskich i południowoamerykańskich. Sami go selekcjonujemy, obrabiamy i wykończamy.
Nie kupujemy jedynie tego, co nam dają! Skórę "współtworzymy" z naszymi klientami, sami ją garbujemy we Włoszech i dystrybuujemy do odbiorców.

Nasz sukces zawdzięczamy wspaniałej drużynie naszych współpracowników - to doskonali fachowcy z obszerną wiedzą w zakresie produkcji naturalnej skóry użytkowej, fantastyczni sprzedawcy z wizją i pasją dostarczania klientom niepowszechnego i wyjątkowego towaru oraz otwarci na nowe idee technolodzy nowych produktów.

Europell to nie tylko skóry meblowe. To połączenie wiedzy z doświadczeniem.
Doskonale rozumiemy specyfikę wyrobu,  jakim jest każda naturalna skóra stosowana w przemyśle tapicerskim. Wielu garbarzy powtarza, iż skóra naturalna jest jak pieniądz.
Dzięki niej możemy wiele zyskać i tyle samo stracić.

Dzięki nam tylko Państwo zyskujecie.

Produkujemy skórę i nią handlujemy, ale na tym nie kończy się spektrum naszej oferty.
Mamy szeroką,praktyczną wiedzę w zakresie rozkroju skóry tapicerskiej oraz standardów jakości oczekiwanych na rynku europejskim oraz ogólnoświatowym. Ta wiedza nie jest na sprzedaż.
Ta wiedza to Wartość Dodana naszego produktu.

Nie jesteśmy tani ponieważ nie stać nas na sprzedaż niskiej jakości skór.
Nie ścigamy się z rynkiem, ani aktualnymi trendami cenowymi.
Wiemy dokąd idziemy i wiemy, co dobre.

Nie wszyscy z nami współpracują,
ale i nie wszyscy są liderami rynku!

 
Copyright © Europell


 
Skontaktuj się już dziś!
 

  52 324 60 45